• Subcribe to Our RSS Feed

Ak adrenalín, tak tandemový zoskok.

Dec 28, 2012 by     No Comments    Posted under: Tandemový zoskok

Ak túžite po poriadnom adrenalíne, tak tandemový zoskok je pre Vás tým správnym rozhodnutím. Možno si uvedomíte, že máte obavy vyskočiť z lietadla sami. Ale tieto obavy pri tandemovom zoskoku pôjdu bokom. Pretože skáčete s tandemovým pilotom, ktorý Vám pomôže odohnať všetky pochybnosti a strach. Tento skúsený inštruktor Vám vysvetlí všetky náležitosti a postupnosť krokov pri tandemovom zoskoku, ktorý je úplne bezpečný.
Možno máte strach z výšok a možno nie ste dosť odvážny, ale tandemoví piloti Vás presvedčia o tom, že tandemový zoskok je zážitok, na ktorý už v živote nezabudnete. A možno ho budete chcieť opakovať zas a znova.
Pred každým zoskokom Vás čaká inštruktáž, v ktorej Vám budú vysvetlené všetky náležitosti tandemového zoskoku. Ešte pred letom sa ustrojíte a počas letu si Vás tandemový pilot pevne pripevní na svoj postroj. Vy nerobíte nič. Po výskoku Vás čaká fascinujúci voľný pád a následne let na otvorenom padáku. Tento extrémny zážitok zanecháva vo všetkých ľuďoch hlboký dojem.