• Subcribe to Our RSS Feed

Samostatný zoskok s padákom

Mar 19, 2013 by     No Comments    Posted under: Tandemový zoskok

Samostatný zoskok s padákom je určený pre všetkých ľudí, ktorí chcú prekonať sami seba, zažiť niečo neopakovateľné a vychutnať si adrenalín plnými dúškami.

Tandemový zoskok padákom sa skáče zvyčajne z výšky 4000-4200m a padák Vám otvára tandemový inštruktor. Pri samostatnom zoskoku ide o výšku 1200m a padák sa Vám otvorí automaticky po pár sekundovom voľnom páde.

Pred samostatným zoskokom je však potrebný výcvik, ktorý sa skladá nielen z teoretickej, ale aj praktickej časti. Pred Vašim zoskokom si prezriete DVD záznam zoskoku, ktorý Vám pomôže pochopiť všetko, čo so zoskokom súvisí. Inštruktor Vám vysvetlí, ako správne vyskočiť z lietadla. Riadenie padáku je si možné odskúšať na padákovom trenažéri. Tak sa postupne dozviete všetko, čo o samostatnom zoskoku s padákom potrebujete vedieť.

Pri samostatnom zoskoku Vfás bude inštruktor navigovať pomocou vysielačky, a tak sa nemusíte obávať žiadnych neočakávaných situácií. Samostatný zoskok s padákom je vhodný pre každého so správnou dávkou odvahy a adrenalínu v krvi.

Navštívte VolnyPad.sk!