• Subcribe to Our RSS Feed

Zoskok padákom predstavuje skvelý darček k životnému jubileu

Jul 16, 2013 by     No Comments    Posted under: Tandemový zoskok

Čože je to tridsiatka, štyridsiatka či päťdesiatka? To môžeme pri blahoželaní povedať oslávencom, sláviacim svoje životné okrúhle jubileum.

Ešte krajšie však naše blahoželanie byť  vtedy, keď k nemu pridáme aj nejaký hodnotný darček, najlepšie vo forme nezabudnuteľného zážitku. Priam ako stvorený pre túto definíciu je zoskok padákom, ktorý predstavuje tak neuveriteľné silný okamih, že si ho oslávenec zapamätá do konca života a na svoje krásne jubileum bude ešte dlho spomínať. Ako však toto všetko zariadiť? Zrejme by bolo neriešiteľné a takisto aj nákladné na vlastnú päsť objednať lietadlo, pilota, školiteľa a zapožičať si padák.

Takáto vysoká investícia by bola viac než zbytočná, keď tu ešte okrem toho je iná veľmi výhodná možnosť absolvovania zoskoku padákom. Hovoríme o špecializovaných spoločnostiach ponúkajúcich zoskoky padákom pre širokú klientelu zákazníkov. Títo poskytovatelia majú pre zoskoky zakúpené vlastné lietadlá a  pracujú pre nich skúsení školitelia asistujúci aj pri tandemových zoskokoch padákom.

Pokiaľ máte záujem o takýto darček pre Vášho blízkeho, tak s tým nie je vôbec žiadny problém – stačí osloviť danú spoločnosť, zaplatiť firme poplatok a tá už vo svojej ponuke väčšinou poskytuje aj doručenie preukazu oprávňujúceho na zoskok priamo obdarovanej osobe vo forme darčeku. Takto tak môžete blízkemu človeku oslavujúcemu jubileum jeho oslavu spríjemniť tak, že na ňu skutočne nikdy nezabudne! Pokiaľ sa na kúpe darčeka podieľate v rodine spoločne, tak ani jeho cena nepredstavuje výraznejší problém.